Szlafroki damskie, męskie - o firmie

Witamy na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy znanym w wielu krajach Europy producentem bielizny nocnej i dziennej oraz odzieży domowej. Nasze kolekcje wykonane są z wysokiej jakości materiałów w 100 procentach wyprodukowanych w Polsce, dzięki czemu dostępne w naszej ofercie szlafroki damskie i męskie, pidżamy, koszulki nocne jak również halki charakteryzują się dużą trwałością i elegancją. Materiały jakich używamy do produkcji to głównie wysokiej jakości frotte strzyżona (velur), wiskoza, bawełna, frotte pętelkowa oraz termofrotte (wellsoft). Wykonujemy także specjalne zamówienia dla firm w ramach kampanii reklamowych.

Nasze kolekcje szlafroków, podomek, ubrań domowych kupują znane firmy z Niemiec, Francji, Norwegii, Finlandii i Szwecji. Eksportujemy również do Rosji, Słowacji, Czech i na Ukrainę.

Szeroka gama wzorów, sprawdzone konstrukcje, solidne wykonanie oraz niewygórowana cena są gwarancją zadowolenia naszych klientów zarówno w kraju jak i zagranicą. Każda kobieta niezależnie od wieku znajdzie dla siebie w naszej ofercie szlafrok damski bądź bieliznę nocną, z których będzie naprawdę zadowolona. Także panowie będą zachwyceni jakością, którą oferują dostępne w naszej propozycji szlafroki męskie.

Zapraszamy do obejrzenia naszych kolekcji. Jako uznany producent szlafroków oraz odzieży dziennej oferujemy jedynie najwyższej jakości produkty.


szlafrok damskiszlafroki klasyczneproducent szlafrokówpeniuarelegancki szlafrokszlafrok damskiproducentodzieżodzież damskaodzieższlafrokbielizna nocna